15 грудня – День працівників суду
![15 грудня – День працівників суду](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/4a7b93bf3a260ffa74edbed93ea6f4b6.png)
15.12.2020
Шановні судді та працівники судів!
Вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівника суду!
Ви забезпечуєте права і свободи людини, утверджуєте принципи верховенства права та розвитку України як демократичної, правової держави.
Саме від Ваших наполегливих зусиль залежить надійність правового захисту громадян, а відтак і збереження у суспільстві стабільності й громадського миру.
Шановні працівники судів, з нагоди професійного свята прийміть побажання міцного здоров’я, добробуту та родинного тепла. Нових Вам професійних звершень на ниві благородного служіння його величності Закону.
Довідково:
День працівників суду — професійне свято України. Відзначається щорічно 15 грудня. Свято встановлено в Україні «…ураховуючи роль судів у забезпеченні захисту прав і свобод людини і громадянина, в утвердженні принципу верховенства права та розвитку і зміцненні України як демократичної, правової держави…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників суду» від 8 грудня 2000 року № 1318/2000.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)