16 лютого – сесія Львівської обласної ради, - рішення президії
![16 лютого – сесія Львівської обласної ради, - рішення президії](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/0bfb54ab4c1f3d9bd0233d070afaf8cd.png)
03.02.2021
У вівторок, 16 лютого, відбудеться III чергова сесія Львівської обласної ради. Відповідне рішення ухвалила президія Львівської обласної ради сьогодні, 3 лютого.
«16 лютого відбудеться важлива сесія обласної ради, на якій ми плануємо розглянути проєкти 25 обласних програм. Впродовж останнього місяця велася серйозна робота в профільних комісіях з опрацювання програм, внесення пропозицій та доповнень. Дякую усім про проведену кропітку роботу», - зазначила голова облради Ірина Гримак
У порядку денному сесії понад 40 питань. Серед яких низка важливих заяв та звернень, а також заслуховування інформації про епідситуацію з пандемією коронавірусу в області.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)