18 травня - День боротьби за права кримськотатарського народу
![18 травня - День боротьби за права кримськотатарського народу](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/38c34bfd8e2236f03f17659ded68aabb.png)
18.05.2020
18 травня Україна відзначає День боротьби за права кримськотатарського народу та вшановує пам'ять жертв депортації кримських татар.
Сьогодні з цієї нагоди голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрівся із представниками кримськотатарського народу, які ведуть свою громадську діяльність на Львівщині.
На жаль, цього року через пандемію усі заходи з відзначення пам’ятної дати довелося переформатувати в дистаційний та безпечний режим. Зокрема, відбувався автопробіг солідарності з кримськими татарами, планується он-лайн конференція з представниками наукового середовища, мистецькі та інформаційні проекти, флешмоб у соцмережах «Я пам’ятаю».
«Львівська обласна рада доєднується до підтримки кримськотатарського народу та вшановує жертв депортації. Крим – Україна!» - зазначив Олександр Ганущин.
Як відомо, День боротьби за права кримськотатарського народу — день пам’яті в Україні, що відзначається щорічно 18 травня, у річницю депортації кримськотатарського народу 1944 року.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)