Богдан Гагалюк привітав Львівський прикордонний загін з нагоди відзначення Дня військової частини
![Богдан Гагалюк привітав Львівський прикордонний загін з нагоди відзначення Дня військової частини](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/d5b25c8e669aede8b944bb1df69635b6.png)
03.08.2020
Перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк у суботу, 1 серпня, привітав Львівський прикордонний загін з нагоди відзначення Дня військової частини.
У вітальному слові перший заступник голови Львівської обласної ради подякував прикордонникам за те, що вони охороняють незалежність і соборність нашої країни.
«Із таким кадровим потенціалом – ми точно проженемо нашого ворога і найближчим часом наш Прапор знов замайорить у Донецьку, Луганську, Сімферополі і найголовніше в Севастополі», - наголосив Богдан Гагалюк.
Крім того, за сумлінне виконання службового обов'язку, зразкову дисципліну, високий професіоналізм та з нагоди Дня військової частини 2144 Богдан Гагалюк відзначив грамотами Львівської обласної ради:
- підполковника Кохана Ігоря Леонідовича – заступника начальника Львівського прикордонного загону з тилу;
- працівницю Шумейко Надію Ігорівну – завідувачку складу групи зберігання відділення технічного забезпечення Львівського прикордонного загону;
- лейтенанта Новосада Руслана Євгеновича – начальника групи дільничних інспекторів прикордонної служби відділення інспекторів прикордонної служби “Грушів” (тип Б) відділу прикордонної служби “Рава-Руська” (тип Б) Львівського прикордонного загону;
- старшого прапорщика Березу Юрія Степановича – інспектора прикордонного контролю 1-ї категорії 1-ї групи інспекторів прикордонного контролю відділення інспекторів прикордонної служби “Краківець” (тип А) відділу прикордонної служби “Краківець” Львівського прикордонного загону;
- майора Череміського Ярослава Миколайовича – заступника начальника відділу прикордонної служби “Нісмичі” 1-ї категорії (тип Б) з персоналу Львівського прикордонного загону;
- старшого прапорщика Онохова Руслана В’ячеславовича – інспектора прикордонного контролю 2-ї категорії - інструктора кінологічної групи відділення інспекторів прикордонної служби “Шегині” (тип А) відділу прикордонної служби “Шегині” 1-ї категорії (тип Б) Львівського прикордонного загону;
- капітана Вдовіна Руслана Володимировича – старшого інспектора прикордонної служби групи інспекторів прикордонної служби відділення інспекторів прикордонної служби “Смільниця” (тип Б) відділу прикордонної служби “Смільниця” 1-ї категорії (тип Б) Львівського прикордонного загону;
- старшого сержанта Біжика Віталія Володимировича – молодшого інспектора прикордонної служби 1-ї категорії – механіка (фахівця зв’язку) групи інспекторів прикордонної служби відділення інспекторів прикордонної служби “Боберка” (тип В) відділу прикордонної служби “Сянки” 1-ї категорії (тип В) Львівського прикордонного загону.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)