Богдан Гагалюк відзначив кращих рятувальників Львівщини з нагоди професійного дня
![Богдан Гагалюк відзначив кращих рятувальників Львівщини з нагоди професійного дня](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/988626ea4649fd67fbf9542aa17f07d1.png)
16.09.2020
Сьогодні, 16 вересня, перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня рятувальника.
«Від імені Львівської обласної ради вітаю із вашим професійним святом. Ви постійно перебуваєте на передовій допомоги усім, хто опинився в небезпеці. Бажаю Вам терпіння, професійного росту, удачі, а родинам сімейного затишку, добра, здоров’я та злагоди. Зі святом», - зазначив Богдан Гагалюк.
Відтак за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, зміцнення матеріально-технічної бази підрозділів та з нагоди професійного свята – Дня рятівника:
Грамотами Львівської обласної ради відзначили:
капітана служби цивільного захисту Палажія Тараса Володимировича – начальника караулу 30 державної пожежно-рятувальної частини 1 державного-рятувального загону ГУ ДСНС України у Львівській області;
старшого лейтенанта служби цивільного захисту Пилипенка Володимира Миколайовича – заступника начальника відділу технічного забезпечення центру оперативного зв’язку, телекомунікаційних систем та інформаційних технологій ГУ ДСНС України у Львівській області;
старшого прапорщика служби цивільного захисту Савельєва Володимира Володимировича – командира відділення 1 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Львівській області.
Подякою обласної ради нагороджено:
підполковника служби цивільного захисту Оношка Олександра Андрійовича – заступника начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Львівській області;
підполковника служби цивільного захисту Дідуха Ігоря Андрійовича – головного фахівця відділу інженерно-технічних заходів та оповіщення управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у львівській області;
підполковника служби цивільного захисту Чернецького Павла Юрійовича – головного інспектора відділу нормативно-технічної роботи та контролю за системами протипожежного захисту та ліцензування управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Львівській області;
Цінними подарунками (годинниками):
старшого сержанта служби цивільного захисту Зазуляка Андрія Казимировича – старшого пожежного рятувальника 4 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Львівській області;
молодшого сержанта служби цивільного захисту Орищича Василя Романовича – пожежного рятувальника 24 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Львівській області;
сержанта служби цивільного захисту Савшака Івана Михайловича – пожежного рятувальника 5 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Львівській області.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)