Боротьба з COVID-19: актуальна потреба Центру легеневого здоров’я (+відео)
![Боротьба з COVID-19: актуальна потреба Центру легеневого здоров’я (+відео)](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/ab2a0ca260c00379273611e747dd32c8.png)
08.04.2020
Продовжуємо інформувати широку громадськість про актуальний стан потреб опорних медзакладів, що перебувають зараз на передовій у боротьбі з коронавірусом.
Найбільша потреба на сьогоднішній день Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру (Центру легеневого здоров’я):
- апарати для штучної вентиляції легень;
- захисні костюми;
- палатний рентгенапарат;
- монітори пацієнта;
- кисневі маски і розхідники;
- речі й товари: рідке мило, паперові рушники, сухі та вологі серветки, засоби гігієни для жінок; побутова хімія, туалетний папір, чай в пакетиках, кава, цукор, продукти харчування (печиво, снеки, варення), одноразовий посуд, постільна білизна (подушки, ковдри, покривала).
З питань надання допомоги можна звертатися до відповідальної особи лікарні – Анни Кулик, тел.:0977518408.
Благодійний Фонд «Громадська Ініціатива СТОП ТБ»
р/р UA 373253210000026000060441013
ЗКПО 35720861
МФО 325321
ПРИВАТБАНК
«Спонукаю широку громадськість долучитися до благодійної допомоги лікарням, що перебувають зараз на передовій у боротьбі з коронавірусом! Переможемо коронавірус разом!», - сказав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)