Через реконструйований пункт пропуску «Краківець – Корчова» курсуватимуть автобуси

Через реконструйований пункт пропуску «Краківець – Корчова» курсуватимуть автобуси

16.08.2022

Віднині пункт пропуску «Краківець – Корчова» запрацює на повну потужність після реконструкції. Опівночі на 17 серпня тут на виїзд з України запустять автобусний термінал та додаткову інфраструктуру. За добу через нові три смуги та шість модулів з України зможуть виїхати до 30 автобусів.

Про це повідомив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

Саме через цей пункт пропуску, зазначає митниця, проходить найбільша кількість затверджених регулярних автобусних маршрутів.

«Відновлення автобусного сполучення зменшить навантаження на інші пункти пропуску. Тобто можна сподіватися, що чекати на кордонах доведеться менше часу.

Від червня на цьому пункті пропуску також збільшили кількість смуг для вантажівок з 4 до 10, створили 6 павільйонів для митного та паспортного контролю. Це у півтора разу збільшило кількість вантажівок, які виїхали через «Краківець – Корчову».

Вартість усього проєкту 7 млн євро, роботи проводили за кредитні кошти в межах міжурядової угоди між Польщею та Україною», - розповів Юрій Холод.

Після реконструкції загальна пропускна спроможність у Краківці зросте до 1300 транспортних засобів із 500 авто до початку оновлення.