День Незалежності України: Львівщина вшановує пам’ять Новітніх Героїв
![День Незалежності України: Львівщина вшановує пам’ять Новітніх Героїв](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/c3a61e54661a7c22ed22232afe55cf90.png)
24.08.2020
Сьогодні, 24 серпня, у День Незалежності України, на Личаківському кладовищі керівництво області, військовослужбовці, родини Новітніх Героїв, вшановуючи борців за Незалежність України, запалили лампадки пам’яті на полі почесних поховань № 76 і №67.
Опісля священики відправили молебен за упокій душ загиблих, а всі присутні спільно виконали Державний Гімн України.
Варто додати, що об 11:00 год. відбудеться відкриття виставки загиблого воїна АТО Юрія Колесника в Будинку офіцерів, на вул. Театральній, 22. А о 15:30 год. – на площі біля пам’ятника Т.Шевченку (м. Львів, просп. Свободи) розпочнеться Акафіст до Пресвятої Богородиці у виконанні Державної академічної хорової капели «Дударик».
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)