Депутати облради ініціюють передачу газорозподільних систем з державної у спільну власність територіальних громад
![Депутати облради ініціюють передачу газорозподільних систем з державної у спільну власність територіальних громад](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/409bb1cd5c2e355657ad3993c82d984b.png)
26.01.2021
Львівська обласна рада підготувала проєкт рішення щодо передачі газорозподільних систем у спільну власність територіальних громад Львівщини. З такою ініціативою депутати обласної ради звернуться до Кабінету Міністрів та Міністерства енергетики України.
Відповідний проєкт погодили на засіданні комісії з питань інженерного, ЖКГ, інфраструктури та ПЕКу сьогодні, 26 січня.
«Впродовж місяця департамент ПЕК спільно з АТ «Львівгаз» ТОВ «Львівгаззбут» має сформувати списки газорозподільних систем у розрізі територіальних громад Львівщини та передати їх для узагальнення управлінню майном спільної власності Львівської обласної ради.
Депутати проситимуть Кабінет Міністрів України та Міністерство енергетики прийняти рішення про передачу газорозподільних систем з державної власності у спільну власність територіальних громад області.
З проханням на відповідне погодження депутати звертатимуться й до Фонду Державного майна України», – йдеться у проєкті рішення.
За умови позитивного вирішення цього питання, управління майном спільної власності здійснить прийняття на баланс цих систем, організує роботу з експертної оцінки газорозподільних систем для їх подальшого надання в оренду на конкурентних засадах.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)