Депутати затвердили список присяжних для Стрийського міськрайонного суду
![Депутати затвердили список присяжних для Стрийського міськрайонного суду](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/fd54fc62e9cf56091d45ccd788733919.png)
22.09.2020
Львівська обласна рада сьогодні, 22 вересня, з метою належного здійснення судочинства місцевими загальними судами Львівської області затвердила список присяжних для Стрийського міськрайонного суду Львівської області.
«Затвердити список присяжних для Стрийського міськрайонного суду Львівської області в кількості 1 особи – Мелень Тетяни Григорівни.
Рекомендувати Територіальному управлінню Державної судової адміністрації України у Львівській області здійснити перевірку достовірності інформації, поданої кандидатом у присяжні», - йдеться в рішенні.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)