Депутатська комісія опрацювала актуальні питання галузі охорони здоров’я
![Депутатська комісія опрацювала актуальні питання галузі охорони здоров’я](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/93e8eeb13064418eefb0c8a9ec3a62cb.png)
13.05.2020
Сьогодні, 13 травня, відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту.
Спершу депутати заслухали звіт департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА про виконання Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області на 2017 – 2020 роки за І квартал 2020 року. Інформацію взяли до відома.
Окрім того, члени комісії ознайомилися з інформацією Львівської ОДА щодо санітарно-епідеміологічного стану на території Львівщини та врегулювання ситуації, що склалася у зв’язку з епідемією коронавірусу. Дане питання розгляне і сесія обласної ради.
Також було опрацьовано низку листів і звернень, адресованих комісії.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)