Дім Франка запрошує на майстер-клас із виготовлення стрітенської свічки
03.02.2021
У Домі Франка у неділю, 7 лютого, народний майстер Володимир Мишолівський проведе майстер-клас з виготовлення стрітенської свічки з вощини. Її прикрашатимуть у різних стилях: традиційному, етно, національному, романтичному.
Учасники майстер-класу також дізнаються про історію виникнення стрітенської свічки, її християнську символіку, про силу стрітенського вогню та вірування з ним пов'язані.
А вже на свято Стрітення Господнє, 15 лютого, власноруч виготовлену свічку усі охочі зможуть освятити.
«Свічку, яка нагадує нам про запалений у кожному з нас вогник Божої благодаті, можемо зберігати як символ миру і спокою і в наших домівках, і наших душах», - зазначив директор Дому Франка Богдан Тихолоз.
Початок о 13.00.
Попередній запис за телефоном: 096-15-84-606