Для Дому Франка передали нові унікальні експонати
![Для Дому Франка передали нові унікальні експонати](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/474a3589bdb3f970df79ebc108f78624.png)
27.01.2021
Комунальний заклад ЛОР "Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка" поповнився новими унікальними експонатами.
«Музейниця Віра Лук'янівна Бонь, яка нещодавно святкувала день народження, принесли у фонди рідного музею рідкісні нотні видання кінця ХІХ - поч. ХХ ст., дві гравюри краєвидів Відня початку ХХ ст., невеличкі гобелени та симпатичний стилізований гачок для кухонних рушничків. Дуже вдячні пані Вірі за її щирість, небайдужість і незмінну любов до музею», - розповів директор музею Богдан Тихолоз.
За його словами, Віра Бонь прийшла працювати у музей ще у 1955 році, саме вона стала ініціатором створення садиб Івана Франка у Нагуєвичах та Криворівні, а також музею Соломії Крушельницької у Львові. Разом зі співробітниками та однодумцями відтворила у музеї інтер'єр часів письменника.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)