Капелан обласної ради отець Андрій привітав працівників апарату з Хрещенням Господнім
![Капелан обласної ради отець Андрій привітав працівників апарату з Хрещенням Господнім](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/cd73b72de4bac1ce8e8673b10660b3f6.png)
19.01.2021
Священнослужитель молитвою та свяченою водою привітав представників місцевого самоврядування з Різдвом Христовим і Хрещенням Господнім, а також побажав усім натхненної праці на благо Львівщини.
Крім того, з віншуваннями у Львівську обласну раду сьогодні завітали хористи заслуженої академічної капели України «Трембіта».
«Дякуємо, що ви натхненні українськими традиціями, українським духом! Дякуємо, що у непростий час даруєте людям світло надії і добра», - сказала голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, звертаючись до колективу хору.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)