Керівництво Львівської і Тернопільської обласних рад обмінялося досвідом роботи
![Керівництво Львівської і Тернопільської обласних рад обмінялося досвідом роботи](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/eef24142c6d09bd797fe541aac80c102.png)
03.09.2020
Сьогодні, 3 вересня, відбулась робоча зустріч першого заступника голови Львівської обласної ради Богдана Гагалюка з делегацією Тернопільської обласної ради на чолі з її головою Віктором Овчаруком.
За словами Богдана Гагалюка, під час спілкування сторони обмінялися досвідом роботи своїх обласних рад і домовилися про подальшу співпрацю.
«Ми поділилися з нашими колегами досвідом Львівської обласної ради в роботі з бюджетними питаннями. Крім того, обговорили усі тонкощі Закону України «Про оренду державного та комунального майна». Також обмінялися думками про майбутні місцеві вибори», - розповів він.
На завершення зустрічі Богдан Гагалюк від імені Львівської обласної ради та громади Львівщини вручив Віктору Овчаруку пам’ятний подарунок.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)