Колективу Ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою і́мені Героїв Крут представили начальника - Юрія Гусара
![Колективу Ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою і́мені Героїв Крут представили начальника - Юрія Гусара](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/5b0670e22eed76516ef68c105ed60b97.png)
10.12.2020
Сьогодні, 10 грудня, керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов представив колективу Львівського державного ліцею з поси́леною військово-фізичною підготовкою і́мені Героїв Крут начальника - полковника Юрія Гусара, який пройшов конкурс і з сьогоднішнього дня офіційно заступає на свою посаду.
Крім побажань натхення та успіхів у праці від імені голови Львівської обласної ради Ірини Гримак, Валентин Харлов нагадав присутнім про сприяння розвитку ліцею, яке надає обласна рада, йдучи назустріч усім позитивним ініціативам.
У свою чергу начальник ліцею полковник Юрій Гусар закликав усіх приступати до інтенсивної роботи задля компенсації тих труднощів, які створені були тривалим періодом карантинних обмежень.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)