Комісія допустила до конкурсів кандидатів на посади директорів трьох закладів освіти
![Комісія допустила до конкурсів кандидатів на посади директорів трьох закладів освіти](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/06474c308b8169df340fd5fb3fd9751f.png)
21.08.2020
Сьогодні, 21 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсних відборів на посади директорів у низці комунальних закладах Львівської обласної ради галузі освіти.
Відтак члени комісії ухвалили рішення допустити до конкурсу:
- на посаду директора комунального закладу Львівської обласної ради «Бориславська загальноосвітня санаторна школа I-III ступенів» – Громик Ольгу Романівну;
- на посаду директора комунального закладу Львівської обласної ради «Сокальська загальноосвітня санаторна школа I-III ступенів ім. Т. Шевченка» – Полозяк Тетяну Іванівну;
- на посаду директора комунального закладу Львівської обласної ради «Краковецька спеціальна загальноосвітня школа – інтернат I-II ступенів – Франків Наталію Олександрівну.
Отож, за рішенням комісії, конкурси на посади директорів вищеназваних трьох навчальних закладів відбудуться 27 серпня о 10:00 год. у каб. 307 облради.
Варто зауважити, що на посаду директора комунального закладу Львівської обласної ради «Жовківський навчально-реабілітаційний центр I-IIІ ступенів «Злагода», на яку також було оголошено конкурс, – жодна особа не подала документи на участь у конкурсі. Відтак буде оголошено новий конкурсний відбір.
Відео засідання – тут.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)