Комісія ТЕБ і НС продовжила режим карантинних заходів до 1 червня
![Комісія ТЕБ і НС продовжила режим карантинних заходів до 1 червня](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/ef58b7cfff34c64f346f5971f856d0f1.png)
29.05.2020
Сьогодні, 29 травня, під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалено рішення про продовження на Львівщині карантину до 1 червня.
Рішення прийнято, зважаючи на динаміку захворюваності на Covid-19, яка не сприяє послабленню чи скасуванню карантинних заходів у регіоні.
Як відомо, в області з початку тижня померло 12 людей, ще понад 300 отримали позитивний результат на коронавірус. Крім того, за останні 7 днів простежується зростання кількості пацієнтів, які потребують стаціонарного лікування.
Наступне засідання комісії ТЕБ і НС планується на понеділок, 1 червня.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)