Комісія з питань АПК заслухала інформацію щодо виконання обласних профільних програм
![Комісія з питань АПК заслухала інформацію щодо виконання обласних профільних програм](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/17d25e6ff158ef38076f26149ada0b65.png)
14.12.2020
У понеділок, 14 грудня, відбулося установче засідання постійної комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій, на якому обрали заступником голови комісії - Пилипа Степана Романовича, секретарем – Фольварочного Юрія Ярославовича.
Окрім того, депутати заслухали інформацію щодо реалізації таких обласних програм: Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу Львівської області та Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області.
Слід додати, що профільна комісія сьогодні планує також заслухати та обгворити основний фінансовий документ.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)