Комісія з питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва провела установче засідання
![Комісія з питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва провела установче засідання](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/3dfc8dd379cdf79134c2e8cbf8d04570.png)
11.12.2020
Сьогодні, 11 грудня, постійна комісія з питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва провела установче засідання, на якому обрала заступника комісії – Шведа Євгена та секретаря – Кобзарева Олександра.
Члени комісії заслухали та обговорили Регіональну програму з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2021 – 2023 роки щодо її основних заходів та виділення достатнього фінансового ресурсу для її успішної реалізації.
Окрім того, депутатів ознайомили з основними напрямками діяльності Асоціації Єврорегіон Карпати-Україна.
Сьогодні також комісія заслухає проєкт обласного бюджету на 2021 рік та зможе надати свої пропозиції та зауваження.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)