Комісія з питань соціального захисту проаналізувала проєкти цільових програм
![Комісія з питань соціального захисту проаналізувала проєкти цільових програм](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/26d2c5075adef9bf3945ec87e124b05b.png)
11.12.2020
Сьогодні, 11 грудня, відбулося перше засідання постійної комісії з питань соціального захисту, прав дітей, людини та учасників бойових дій.
Як відомо, дана комісія затверджена рішенням Львівської обласної ради у такому складі:
Іщук Микола Васильович – голова комісії, Фенчин Олег Романович.
Депутати ознайомилися з проєктами обласних цільових програм: «Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021–2023 роки», «Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2021–2023 роки» та «Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2021–2023 роки».
Зокрема до Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2021–2023 роки члени комісії озвучили пропозицію в частині процедури подання документів для отримання матеріальної допомоги.
Окрім цього, депутати опрацювали листи, скеровані на розгляд комісії.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)