Комісія з питань ЖКГ заслухала інформацію про стан виконання обласних програм в І кварталі
![Комісія з питань ЖКГ заслухала інформацію про стан виконання обласних програм в І кварталі](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/de92ea5a070185172a7914fe7d1ff7a0.png)
14.05.2020
Сьогодні, 14 травня, відбулося засідання постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності, альтернативної енергетики.
Спершу комісія заслухала інформацію про стан виконання в І кварталі 2020 року обласних програм, фінансування яких здійснюється з обласного бюджету на 2020 рік:
- Програма енергозбереження для населення Львівщини на 2017–2020 роки;
- Програма енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2016–2020 роки,
- Програми «Питна вода» у Львівській області на 2012–2020 роки;
- Програма зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017 - 2020 роки;
- Програма газифікації населених пунктів Львівської області на 2018 – 2020 роки.
Опісля депутати опрацювали питання про звернення органів місцевого самоврядування Золочівщини та Яворівщини стосовно ситуації, яка склалась в зоні депресійної лійки водозаборів, розташованих на територіях сільських рад для потреб міста Львова.
Крім того, комісія погодила проєкт рішення «Про розроблення Регіонального плану управління відходами у Львівській області до 2030 року».
Варто додати, що комісія пропонуватиме на розгляд депутатів на чергову сесію проєкт звернення до Кабміну та НКРЕКП щодо недопущення підвищення тарифів на електроенергію.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)