Львівщина відзначає 102-у річницю утворення ЗУНР
![Львівщина відзначає 102-у річницю утворення ЗУНР](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/1b3fa4ca0589c6b90f1104fc6df8ae8d.png)
01.11.2020
Сьогодні, 1 листопада, Львівщина відзначає 102-у річницю утворення Західноукраїнської Народної Республіки.
Відтак керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов, керівництво області, духовенство, ветерани, громадськість поклали квіти до Меморіалу воїнам УГА, могил Д. Вітовського – Держсекретаря військових справ ЗУНР, М.Галущинського – коменданта Січових Стрільців, О. Тисовського – керівника і засновника “Пласту”, С. Левицького – воїна УГА на Личаківському кладовищі.
Опісля учасники заходу помолилися на могилах Президента Національної Ради ЗУНР Є. Петрушевича та новітніх Героїв на полі почесних поховань № 76.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)