Львівська облрада хвилиною мовчання згадала загиблих у катастрофі військового літака Ан-26 на Харківщині
![Львівська облрада хвилиною мовчання згадала загиблих у катастрофі військового літака Ан-26 на Харківщині](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/9426ad81134e7208a5163fd89159b711.png)
29.09.2020
Депутати Львівської обласної ради розпочали сесійне засідання з хвилини мовчання за загиблими внаслідок катастрофи військового літака Ан-26 під час планових навчальних польотів 25 вересня поблизу м. Чугуєва Харківської області, яка призвела до загибелі військовослужбовців Повітряних сил Збройних сил України.
«Серед загиблих є і мешканці Львівщини – 22-річний Ростислав Булій та 20-річний Віталій Вільховий. Вшануймо пам'ять загиблих у цій авіакатастрофі, а також всіх Героїв російсько-української війни», - сказав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.
Як відомо, пізно ввечері 25 вересня у Харківській області на 530 кілометрі траси Київ-Харків поруч із дорогою впав військовий літак АН-26 та одразу загорівся. На борту були члени екіпажу, курсанти і офіцери Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ ім. Кожедуба.
Додамо, сьогодні, 29 вересня, відбувається ІІ пленарне засідання XXІХ чергової сесії Львівської обласної ради.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)