Львівське ОУЛМГ: тільки спільними зусиллями збережемо ліс від вогню
![Львівське ОУЛМГ: тільки спільними зусиллями збережемо ліс від вогню](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/de2f5c49626a9f3a90933a9b09164e32.png)
04.09.2020
Львівське ОУЛМГ звертається до мешканців області бути обережними з вогнем у межах будь-якої природної території, не розводити багаття у недозволеному місці, не дозволяти дітям гратися з вогнем.
«Не випадково на в’їздах до лісу встановлені шлагбауми, аншлаги, що закликають громадян берегти ліс від вогню та від засмічення побутовими відходами», - говорить керівник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека.
Якщо ж пожежа розгорілася, і ви не можете загасити її самотужки, – якнайшвидше зателефонуйте до служби порятунку за телефоном «101» чи повідомте лісову охорону (тел.: 032 297-61-21) або органи місцевого самоврядування.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)