Львівські спортсмени посилено тренуються до літньої Олімпіади, яка відбудеться в Токіо
![Львівські спортсмени посилено тренуються до літньої Олімпіади, яка відбудеться в Токіо](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/1ef4a5c9540ece08f3f8116254a4eafa.png)
29.01.2021
31 січня завершуються навчально-тренувальні збори львівських спортсменів з веслування на байдарках та каное, які входять до Національної збірної України.
За словами тренера збірної України, львів’янина Романа Бундза, цей навчально-тренувальний збір для каноїстів проводиться в Португалії, а байдарочники паралельно тренуються у Туреччині. Заплановано ще два виїзди у лютому та березні до Туреччини на тренування збірної команди України.
"На сьогодні перед нами стоїть головне завдання - відпрацювати та вдосконалити техніку веслування, також щоденно працюємо над загальною фізичною підготовкою, адже кожен спортсмен хоче потрапити на літні Олімпійські ігри", - розповіла байдарочниця Анастасія Горлова, майстер спорту України міжнародного класу.
Всього на навчально-тренувальний збір від України поїхали 31спортсмен, 8 тренерів, 3 масажиста та 2 лікаря. Серед них львів’яни, спортсмени комунального закладу Львівської облради Школи вищої спортивної майстерності: каноїст Віталій Вергелес, байдарочники Анастасія Горлова, Юрій Зуб та Василь Смілка.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)