Люди спорту 2019: на Львівщині назвали кращих спортсменів року
![Люди спорту 2019: на Львівщині назвали кращих спортсменів року](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/8c7ee400b1b5e56c7859f959e052ed59.png)
06.03.2020
У п'ятницю, 6 березня, відбулася урочиста церемонія «Люди спорту 2019».
Участь у заходах узяв голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, який привітав спортсменів Львівщини з високими досягненнями у спорті та побажав якнайчастіше підійматися на п’єдестали слави та прославляти рідну державу.
Відзначення «Людей спорту» відбулося у 13 номінаціях.
Відтак, у номінації спортсмен року перемогу отримала Олена Старікова, бронзова призерка по сумі 6 етапів кубка світу, срібна призерка чемпіонату Європи, срібна призерка чемпіонату світу, срібна призерка Європейських ігор, бронзова призерка кубка світу з велосипедного спорту. Відповідно тренером року став старший тренер збірної команди України з велосипедного спорту, тренер Старікової Олени Євген Болібрух.
Командою року визнали волейбольний клуб “Барком-Кажани” – чемпіон України з волейболу серед команд Супер ліги сезону 2018-2019 рр., володар Кубку України з волейболу, володар Суперкубку України, учасник Кубку ЄКВ (Європейської федерації волейболу).
Відкриттям року став Гоза Богдан – чемпіон Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат, срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів, рекордсмен світу, Європи та України
Меценатом спорту став Юрій Копитко – голова наглядової ради Приватного Акціонерного товариства “Львівський холодокомбінат ” ТМ Лімо
Серед спортсменів з інвалідністю найкращим визнали Демчука Андрія - багаторазовий призер кубків та чемпіонатів світу та чемпіон світу в команді з фехтування.
Серед центрів фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” цьогоріч найкращим став Золочівський центр.
Переможцем у номінації «Розвиток спортивно-рекреаційної інфраструктури 2019» стала Футбольна школа Мирона Маркевича у м. Винники.
Нагороди отримали і учасники Ігор Нескорених, які відбудуться в Гаазі у 2020 році, Афанасьєв Дмитро, Калитюк Сергій, Галушка Ігор, Легкодух Віктор та Сидорук Дмитро.
Найкращою спортивною школою у 2019 році стала Дитячо-юнацька спортивна школа для людей з інвалідністю “Галичина”.
Львівська обласна федерація велоспорту стала найкращою серед федерацій, а Panorama production визнана найкращою у номінації «Промоція спорту».
Найкращим спортивно-іміджевим проектом визнали комплекс заходів з нагоди святкування 70-річчя заснування ватерпольного клубу “Динамо Львів”.
У номінації «Військові в спорті» перемогла Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)