Медична комісія ініціює напрацювання Стратегії надання паліативної допомоги
![Медична комісія ініціює напрацювання Стратегії надання паліативної допомоги](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/a4c26bdba0f7436a2b622a7e4aba8a12.png)
05.03.2020
Сьогодні, 5 березня, відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту.
Депутати ознайомилися з ініціативою створення обласної програми «Надання паліативної допомоги у Львівській області».
На даний час приблизно 3 тис людей потребують паліативної допомоги на Львівщині. А подібні програми вже функціонують в Київській та Івано-Франківській областях.
Після ґрунтовного обговорення, комісія вирішила доручити департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА напрацювати Стратегію надання паліативної допомоги в області, на основі якої може бути розроблена цільова програма.
Як відомо, паліативна допомога – це підхід, що дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів та їхніх сімей, які зіткнулися з проблемами смертельного захворювання, шляхом запобігання і полегшення страждань завдяки ранньому виявленню, ретельній оцінці й лікування болю та інших фізичних симптомів, а також наданню психосоціальної і духовної підтримки.
Окрім того, комісія опрацювала низку листів і звернень від установ та організацій, скерувавши бюджетні пропозиції на розгляд комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)