Мобільні бригади протестували на COVID-19 19037 осіб
![Мобільні бригади протестували на COVID-19 19037 осіб](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/bfbba04cdda7141bcc092db145afe8ed.png)
06.05.2020
В області мобільні бригади, у складі сімейного лікаря та медичної сестри, продовжують здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону.
Відтак, упродовж 5 травня, тестування здійснювалось у всіх районах Львівщини. Тестуванням вдалось охопити 481 особи. Відмовились від проходження тестування 0 осіб.
Зазначимо, за станом здоров'я осіб, які відмовляються проходити тестування, постійний нагляд вестиме сімейний лікар, а працівники поліції складають відповідний протокол. Результати 481 осіб є негативними 0 - позитивний.
У разі, коли експрес-тести осіб є позитивними - аналіз скеровують на тест ПЛР і вже після результатів полімеразно-ланцюгової реакції у особи фіксують/не фіксують наявність коронавірусної інфекції.
Експрес-тести проводитимуть для мешканців Львівщини, які повернулись в Україну упродовж двох останніх тижнів, а також тим, хто контактував із хворими на коронавірус. Безкоштовним тестуванням охоплять також медиків. У планах – тестувати водіїв, продавців та інші категорії, які контактують із людьми і є в зоні ризику.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)