Мобільні бригади протестували на COVID-19 вже 11 842 особи
![Мобільні бригади протестували на COVID-19 вже 11 842 особи](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/4386a668a2264b5855d4f4c193e14a2c.png)
22.04.2020
В області мобільні бригади у складі сімейного лікаря та медичної сестри продовжують здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону.
Відтак, упродовж 21 квітня, тестування здійснювалось у всіх районах Львівщини. Тестуванням вдалось охопити 1082 осіб.
Зазначимо, за станом здоров'я осіб, які відмовляються проходити тестування, постійний нагляд вестиме сімейний лікар, а працівники поліції складають відповідний протокол. Результати 1082 осіб є негативними 0- позитивний.
У разі, коли експрес-тести осіб є позитивними - аналіз скеровують на тест ПЛР і вже після результатів полімеразно-ланцюгової реакції у особи фіксують/не фіксують наявність коронавірусної інфекції.
Експрес-тести проводитимуть для мешканців Львівщини, які повернулись в Україну упродовж двох останніх тижнів, а також тим, хто контактував із хворими на коронавірус. Безкоштовним тестуванням охоплять також медиків. У планах – тестувати водіїв, продавців та інші категорії, які контактують із людьми і є в зоні ризику.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)