На Львівщині одужала перша пацієнтка, у якої виявили коронавірус
![На Львівщині одужала перша пацієнтка, у якої виявили коронавірус](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/2b231e8ec6e4b7c514993933ff1b3126.png)
31.03.2020
В області одужала перша пацієнтка, у якої було виявлено коронавірус. У 50-річної жінки діагностували COVID-19 після того, я вона повернулась із Німеччини.
За словами в.о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Андрія Васька, перший результат тесту на коронавірус виявився позитивним. Другий і третій тест - негативні.
«Ми можемо говорити про перший задокументований випадок одужання пацієнта з COVID-19 на Львівщині», - додає Андрій Васько.
Пацієнтка - мешканка Львова, перебувала на амбулаторному лікуванні.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)