На Миколаївщині відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям
![На Миколаївщині відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/affb0aa25c1573333f9b36f56e47a31e.png)
04.10.2020
У неділю, 4 жовтня, у селі Гірському Миколаївського району урочисто відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям, який встановили у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини. Участь у заході взяв голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.
"Понад 260 спортивних майданчиків зі штучним покриттям нам вдалося відкрити разом з Львівською обласною радою у партнерстві з місцевою самоврядною та виконавчою владою на Львівщині за останні 5 років. Сьогодні урочисто відкриваємо ще один у с. Гірському, що на Миколаївщині. Сподіваюся, саме тут буде місце, де проводитиме і вдень, і вночі свій час наша молодь", - зазначив Олександр Ганущин.
Загальна кошторисна вартість об'єкту - 1 млн 455 тисяч гривень, з них 700 тисяч спрямували з обласного бюджету.
З нагоди відкриття майданчика у селі організували футбольний турнір. Участь у ньому взяли 6 команд, а найкращих нагородили медалями та призами.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)