На посаду директора Львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ затверджено Олександру Бурду
![На посаду директора Львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ затверджено Олександру Бурду](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/9fe7a624523330c218b7667aada309bf.png)
12.03.2020
Львівська обласна рада затвердила на посаду директора Львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ Олександру Бурду, - відповідне рішення ухвалили депутати сьогодні, 12 березня.
Як відомо, Олександра Бурда, яка досі була виконуючою обов’язки цього закладу, стала переможцем відкритого конкурсу на цю посаду. За її кандидатуру проголосувало 9 членів комісії з проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів охорони здоров’я – комунальних некомерційних підприємств Львівської обласної ради.
Після голосування депутатського корпусу за її кандидатуру з нею буде укладено контракт терміном на 5 років.
Довідково:
Бурда Олександра Йосифівна 1959 р. н., громадянка України; повна вища освіта за спеціальністю «Педіатрія», інтернатура та аспірантура із кваліфікацією «Дитяча хірургія», Кандидат медичних наук, пройшла навчання у Львівській бізнес школі при УКУ «Лідерство в охороні здоров’я», нагороджена почесними грамотами: Департаменту охорони здоров’я ЛОДА та МОЗ України, загальний стаж професійної діяльності – 37 років.
З вересня 2003 р. і дотепер заступник директора з хірургічної роботи КНП ЛОР «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ».
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)