На сесії обласної ради заслухають звіт керівника Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад»
![На сесії обласної ради заслухають звіт керівника Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад»](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/1f726804c9e51a8dd548e1b785c7e603.png)
13.01.2021
Керівництво Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад» має підготувати звіт про роботу за 2020 рік на найближчу сесію обласної ради, а також подати пропозиції щодо можливого перепрофілювання цього медичного закладу чи об’єднання із Львівською обласної психіатричною лікарнею.
Про це йшлося під час засідання комісії з питань охорони здоров’я та материнства сьогодні, 13 січня.
Депутати також заслухали інформацію робочої групи у складі представників управління майном спільної власності, членів профільної комісії, департаменту соціального захисту, департаменту охорони здоров’я ЛОДА, які побували безпосередньо у лікувальному закладі.
Вирішили доручити керівництву лікарні підготувати конкретні пропозиції щодо оптимізації ліжок та персоналу відповідно до кошторису видатків комунального закладу на 2021 рік, та розглянути можливість переведення частини пацієнтів в інтернати соціального типу. Крім того, обговорити з головами ОТГ питання виділення коштів установі для підтримки пацієнтів їх територій, які потребують тривалого лікування.
Як повідомив директор лікарні «Заклад» Юрій Шипов, дефіцит фінансів на кінець 2020 року сягав близько 4 мільйонів гривень, з них — 1 мільйон у грудні було надано з обласного бюджету на погашення боргів по заробітній платі. В лікарні на сьогодні 370 працівників, а на лікуванні перебуває 359 пацієнтів. З них 110 пацієнтів, за словами директора лікарні, можуть бути переведені в установи соціального захисту.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)