На спорткомплексі “Буковиця” стартують міжнародні змагання з гірськолижного спорту
![На спорткомплексі “Буковиця” стартують міжнародні змагання з гірськолижного спорту](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/bfe6880263a303a65da85553f159b39f.png)
28.01.2021
Сьогодні, 28 січня, голова Львівської обласної ради Ірина Гримак взяла участь в урочистому відкритті III міжнародних дитячих змагань “Кarpatia OPEN”. Заходи відбулися на центральній площі у Трускавці.
Самі змагання стартують сьогодні у Бориславі на гірськолижному комплексі «Буковиця”. Цьогоріч на них зберуться учасники з 6 країн – України, Польщі, Словаччини, Білорусі, Литви та Нової Зеландії.
«Надзвичайно приємно вітати у нас на Львівщині юних спортсменів з Польщі, Словаччини, Білорусі, Литви та навіть Нової Зеландії.
Карпатський край має величезний потенціал для розвитку туризму, гірськолижних курортів, спортивної інфраструктури. Ми, як влада, всіляко сприятимемо цьому. Адже спорт – це здоров`я, це розвиток молоді, а молодь – це наше майбутнє і наша надія.
Маю мрію, щоб кожна громада Львівської області мала таку свою родзинку, у вигляді міжнародних змагань, фестивалів чи інших заходів, які будуть притягувати туристів та гостей з інших країн пізнавати красу Львівщини.
Бажаю спортсменам успіху та перемоги!», - зазначила під час вітального слова Ірина Гримак.
Міжнародні дитячі змагання з гірськолижного спорту для учасників віком 12-16 років відбуватимуться в три етапи, кожен – в іншій країні. Спершу – в Україні, потім – у Польщі і фінал – у Словаччині.
Заїзди триватимуть два дні. Фінальне нагородження заплановане на 29 січня на ГК «Буковиця».
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)