На закупівлю медичного обладнання і техніки у 2020 році витратили близько 63,6 млн грн
![На закупівлю медичного обладнання і техніки у 2020 році витратили близько 63,6 млн грн](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/ca2895e98fd7212e8e5900dfca4c2be6.png)
20.01.2021
На оснащення 16 закладів охорони здоров’я області високоспеціалізованим медичним обладнанням, апаратурою та медтехнікою у 2020 році витратили близько 63,6 млн грн.
Про це йшлося під час звіту про стан виконання заходів Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області, який заслухали на комісії з питань охорони здоров’я та материнства.
За ці кошти вдалося придбати 17 апаратів штучної вентиляції легень, 34 кисневих концентратори, 4 апарати УЗД, 7 рентгенапаратів, 2 автомобілі швидкою медичної допомоги, аспіратори, пулькоксиметри, шприцеві насоси та інше медичне обладнання.
Також депутати розглянули доопрацьований проєкт Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області, у якому враховані напрацьовані пропозиції членів комісії в межах затвердженого бюджетом фінансування на цей рік у 168 млн грн.
Після остаточного погодження профільною комісією програму мають розглянути та затвердити на сесії Львівської обласної ради.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)