Обласна рада скерувала на боротьбу з коронавірусом додатково 5 млн грн
![Обласна рада скерувала на боротьбу з коронавірусом додатково 5 млн грн](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/507f697534c785a08c2d5f76eaa25886.png)
12.03.2020
Обласна рада скерувала на боротьбу з коронавірусом додатково 5 млн грн за рахунок вільного залишку бюджетних коштів, що утворився на початок 2020 року.
Так, збільшено видатки для департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації у сумі 5 млн грн на придбання медичного обладнання для комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради “Львівська обласна клінічна інфекційна лікарня”.
Як відомо, у цьому медзакладі може надаватися медична допомога хворим з тяжкою респіраторною інфекцією, викликаною новим коронавірусом 2019-nCoV, та іншими небезпечними інфекційними хворобами.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)