Олександр Ганущин вручив премії випускникам шкіл із максимальними балами із ЗНО
![Олександр Ганущин вручив премії випускникам шкіл із максимальними балами із ЗНО](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/c1253dfb6edbce3c737c6fa3c588ae69.png)
21.08.2020
Сьогодні, 21 серпня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та голова Львівської ОДА Максим Козицький вручили обласні премії 53 випускникам закладів загальної середньої освіти області, які набрали 200 балів з навчальних дисциплін за результатами ЗНО у 2020 році.
Очільник облради, вручаючи подяки та грошові винагороди найкращим випускникам області, наголосив, що високий показник, який вони досягли разом з батьками, є показником роботи їхніх шкіл і їхніх репетиторів.
«Наступна планка, за аналогією зі спортом, має бути ще вищою. Тому у вас все попереду! Пам’ятайте, той, хто хоче досягати більшого, має спрямовувати на це свій дорогоцінний час, який у подальшому ви будете монетизувати протягом усього свого життя. Щиро бажаю здоров’я, все буде добре! Слава Вам і слава Україні!», - зазначив Олександр Ганущин.
Варто зауважити, що з цих 53 випускників: 8 – набрали максимальну кількість балів з двох навчальних дисциплін (400 балів, розмір премії – 14 тис грн) і 45 – з однієї навчальної дисципліни (200 балів, розмір премії – 7 тис грн).
Серед освітніх закладів області найкращі результати продемонстрували випускники закладів загальної середньої освіти Львова, Дрогобича, Червонограда, Стрия, Трускавця, а також Мостиського, Яворівського, Жидачівського та Миколаївського районів.
Як відомо, випускники Львівщини – одні з лідерів за результатами ЗНО-2020. Львівщина цьогоріч за кількістю учасників, які отримали 200 балів на ЗНО, виборола перше місце з таких предметів: українська мова і література, історія України, біологія.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)