Олександр Ганущин взяв участь у засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування
![Олександр Ганущин взяв участь у засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/6724865ca420801546d88e5486704667.png)
25.06.2020
Сьогодні, 25 червня, у Верховній Раді України голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин взяв участь у засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування.
У своєму аналітичному виступі, присвяченому реалізації реформи територіальної організації державної влади та місцевого самоврядування, він зупинився на так званій нарізці майбутніх районів, навів аргументи помилковості певних ініціатив у контексті проекту Постанови про утворення та ліквідацію районів №3650.
«Спочатку варто зосередитися на ролі та місці інституцій на субрегіональному рівні, реформі бюджетного блоку, визначенні прав та обов'язків виконавчої влади і її домірному впливу на місцеве самоврядування. Закликаю не ставити віз перед конем і почекати з ухваленням постанови №3650 допоки не вийдемо на завершення з секторальними законами», - зауважив Олександр Ганущин.
Відео виступу - тут. Ознайомитися з презентаційними матеріалами можна – тут. Більше на цю тему – тут.
Як відомо, Консультативна рада з питань місцевого самоврядування є консультативно-дорадчим органом при Голові Верховної Ради України.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)