Олександр Ганущин з робочою поїздкою відвідав Кам‘янка-Бузьку центральну районну лікарню
![Олександр Ганущин з робочою поїздкою відвідав Кам‘янка-Бузьку центральну районну лікарню](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/d1555941f38395215bda1f5f6ccf9f90.png)
02.04.2020
У середу, 1 квітня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин разом із заступником голови Львівської ОДА Юрієм Холодом з робочим візитом відвідали Кам’янка-Бузький район.
Вони зокрема відвідали Кам‘янка-Бузьку центральну районну лікарню, де ознайомилися з готовністю медзакладу до протидії поширення коронавірусної інфекції та прийому хворих на Covid-19.
У свою чергу місцева влада району доповіла керівництву області про проведену роботу щодо мобілізації ресурсів Кам’янка-Бузького районного бюджету, бюджетів місцевих рад району та районних бюджетів Бродівського і Буського районів для Кам’янка-Бузької центральної районної лікарні для боротьби з коронавірусною хворобою. Відтак всього мобілізовано 4,2 млн грн.
Крім цього, присутні обговорили питання щодо включення Кам’янка-Бузької районної лікарні в перелік опорних закладів охорони здоров’я в Львівському госпітальному окрузі.
Варто додати, що за результатами зустрічі компанією ДТЕК буде придбано та передано Кам’янка-Бузькій районній лікарні як благодійна допомога 4 нових апарати штучної вентиляції легень.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)