Олександр Ганущин зустрівся із Міністром закордонних справ Канади Франсуа-Філіпом Шампанем
![Олександр Ганущин зустрівся із Міністром закордонних справ Канади Франсуа-Філіпом Шампанем](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/f65782e954eea63b64d666c53a6151ab.png)
06.03.2020
Сьогодні, 6 березня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та голова ОДА Максим Козицький провели зустріч із Міністром закордонних справ Канади Франсуа-Філіпом Шампанем
Зустріч відбулася у Міжнародному аеропорту «Львів».
Очільники області висловили подяку за підтримку Канадою територіальної цілісності та суверенітету України, санкцій проти Російської Федерації та європейського вектору розвитку.
В свою чергу Олександр Ганущин висловив сподівання на продовження співпраці, зокрема проєктів у сфері безпеки та оборони - йдеться про проведення міжнародних навчань UNIFIER, Rapid Trident.
Також в ході зустрічі наголосили на можливості розгляду питання лібералізації візового режиму Канади для громадян України.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)