Олександр Ганущин зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом ОАЕ Салемом Ахмедом Аль-Каабі

Олександр Ганущин зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом ОАЕ Салемом Ахмедом Аль-Каабі

05.11.2018

 

02.11.2018

 

Про запровадження прямого авіасполучення між ОАЕ та Львовом, пожвавлення торгово-економічних взаємин, залучення інвестицій в наш регіон йшлося сьогодні, 2 листопада, під час зустрічі голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина та голови Львівської ОДА Олега Синютки з Надзвичайним і Повноважним Послом Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні Салемом Ахмедом Аль-Каабі.

Вітаючи гостя на Львівщині, Олександр Ганущин від імені Львівської обласної ради подякував в особі пана Посла уряду ОАЕ за підтримку України на міжнародній арені, зокрема в найголовнішому зараз питанні – відстоюванні територіальної цілісності нашої держави. «Російсько-українська війна дуже інтегрує місцеву владу в міліарний сектор. Ми дуже уважно слідкуємо за роботою усіх країн в ООН. І позиція ОАЕ є дуже важливою для нас в усіх голосуваннях, які стосувалися Криму і територіальної цілісності України», - сказав голова облради.

Крім того, Олександр Ганущин ознайомив гостя з діяльністю Міжнародного центру миротворчості та безпеки, запропонувавши військовослужбовцям ОАЕ використати його можливості. «Ми проводимо реальні бригадні навчання великих військових з’єднань з використанням танків і всієї лінійки наземної артилерії, окрім ракет», - розповів він.

Продовжуючи військову тематику, Олександр Ганущин звернув увагу пана Посла на широку географію випускників Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. «Було колись дуже доброю практикою навчання в цьому виші представників з усього світу, зокрема арабських країн. Навіть один з президентів Монголії навчався свого часу в нашій Академії», - зауважив очільник облради.

Олександр Ганущин також зупинився на привабливих можливостях для бізнесу ОАЕ започаткувати у Львові готельний бізнес.

Наприкінці зустрічі голова облради акцентував на винятковій важливості відкриття прямого регулярного авіасполучення між Львовом та ОАЕ.

У свою чергу Салем Ахмед Аль-Каабі підтвердив готовність своєї країни рухатися в напрямку співпраці з Львівщиною, зокрема в галузях економіки, сільського господарства, залучення інвестицій, військовій справі, ІТ, а також він сприятиме виходу товаровиробників Львівщини на ринки ОАЕ.

«Ми зацікавлені в збільшенні товарообігу між нашими країнами. Я передам всі пропозиції Львівщини бізнесу ОАЕ для налагодження співпраці, бо у вашій області сприятливий клімат для інвестицій. Окрім того, я організую приїзд торгової делегації ОАЕ на Львівщину», - сказав пан Посол.

Варто зауважити, що іноземний гість також зацікавився рекреаційними можливостями Львівщини і, на його переконання, запровадження прямого авіарейсу буде сприяти збільшенню кількості туристів з ОАЕ, які захочуть відвідати нашу область.

Отож, узагальнені пропозиції Львівщини передали Надзвичайному і Повноважному Послу для реалізації запланованих спільних проектів.