Передчасно народжену трійню виписали із Львівського перинатального центру додому
![Передчасно народжену трійню виписали із Львівського перинатального центру додому](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/4b54af9cabb633a8f29e6dfa2e48fd06.png)
12.08.2020
У Львівському обласному перинатальному центрі успішно виходили першу в цьому році трійню. Малята народились з вагою меншою 1500 грам шляхом екстреного кесарського розтину.
Як повідомила директор Центру Марія Малачинська, одним з пріоритетів реконструкції було аби передчасно народжені діти мали можливість виписуватися додому разом із матерями, не переводячись з реанімації новонароджених до інших медичних закладів. Саме цю роботу проводять у відділенні постінтенсивного догляду новонароджених і виходжування недоношених дітей.
«Це наш перший досвід успішного виходжування трійнят, які народилися після багатоплідної вагітності у нашому Центрі. Можливим це стало завдяки мультифункціональній команді фахівців перинатального центру. Кожна ланка виконує надзвичайно важливу місію, і я дякую колегам за результат», - наголосила Марія Малачинська.
Також в подальших планах Центру масштабувати такі успіхи та відкрити повноцінне постреанімаційне відділення, щоб створити максимальний комфорт для породіль.
Зазначимо, що від початку року у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі народились понад 2500 дітей.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)