Пішов з життя депутат Львівської обласної ради Зеновій Шептицький
![Пішов з життя депутат Львівської обласної ради Зеновій Шептицький](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/80c4c3ccd57d266ac82e8ee49c4706de.png)
21.05.2020
Передчасно пішов з життя депутат Львівської обласної ради, голова фракції «УКРОП» Зеновій Шептицький.
Львівська обласна рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким Зеновія Стаховича.
«Пішов від нас назавжди у засвіти Зеновій Шептицький, порядна і чуйна людина... Спочивай з Богом, друже! Щирі співчуття родині і близьким», - сказав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.
"Зеновій Стахович – це людина, яка не просто бажала змін на краще Україні, а яка докладала всіх своїх зусиль для цього; людина, яка протягом всіх років війни допомагала нашим захисникам на сході України", - згадують колеги-депутати.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)