Прагнемо, щоб Львівський ліцей імені Героїв Крут став центром військово-патріотичного виховання всієї України, – Ірина Гримак
![Прагнемо, щоб Львівський ліцей імені Героїв Крут став центром військово-патріотичного виховання всієї України, – Ірина Гримак](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/8de9671f40399dbcafc83bf70a33539e.png)
29.01.2021
Сьогодні, 29 січня, у День пам’яті Героїв Крут голова Львівської обласної ради Ірина Гримак відвідала Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.
Голова облради поспілкувалася з педагогами, ліцеїстами та привітала їх з Днем ліцею.
«Зараз ми перебуваємо на етапі розбудови стратегії ліцею. У подальшому прагнемо, щоб ліцей став центром військово-патріотичного виховання не тільки Галичини, але і всієї України. Важливо, щоб до нас з’їжджалася молодь для навчання з усіх куточків держави і переймала наш патріотичний дух.
Надзвичайно приємно, що у вихованців ліцею серця сповнені любов’ю до України, до свого народу, вони вже усвідомлюють відповідальність служіння державі», - зауважила голова облради.
Дякуючи викладачам ліцею за виховання патріотів України, Ірина Гримак нагородила найкращих педагогічних працівників ліцею: учасника російсько-української війни, нагородженого орденом «За мужність» III ступеня, вихователя ліцею Вадима Масовця, вчителя історії Ярослава Гебузу, вчителя фізики Ірину Хому, вчителя англійської мови Мар’яну Лісевич-Залуцьку та вчителя фізичної підготовки Володимира Галевича.
Крім того, Ірина Гримак відвідала навчальні заняття ліцеїстів, оглянула навчальні кабінети, приміщення для проживання крутян, їдальню закладу та відзначила високий рівень організації навчально-виховного процесу та матеріально-технічного забезпечення ліцею.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)