Представники Кам'янка-Бузької, Мостиської та Бродівської громад пройшли навчання в межах програми "Good Governance"

Представники Кам'янка-Бузької, Мостиської та Бродівської громад пройшли навчання в межах програми "Good Governance"

18.08.2022

Представники трьох громад Львівщини, як стипендіати від Асоціації місцевих рад "Ради Львівщини" взяли участь у навчанні за програмою "Good Governance" Українського католицького університету. 

Учасники програми мали лекції на теми основ доброго врядування, принципів регуляторної політики, практичні вправи з громадського моніторингу, вивчення особливостей проведення ефективного журналістського розслідування та цінностей суспільного договору.

За словами виконавчого директора асоціації місцевих рад "Ради Львівщини" Данила Сорокового, представники громад отримали рекомендації щодо написання проєктів та можливостей отримання фінансування від організацій донорів, а також дізналися про кращі європейські практики управління.

«Ми сподіваємося, що всі учасники програми, зокрема й представники Кам'янка-Бузької, Мостиської та Бродівської громад Львівщини отримали корисні знання і зможуть реалізувати їх для успішного розвитку нашого регіону. Ми продовжимо співпрацю з Українським католицьким університетом, адже зараз в громадах дуже потрібні фахові управлінці, проєктні менеджери, здатні посилити рівень місцевого самоврядування», - зазначив Данило Сороковий.

Фахові викладачі, а це колишній Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета, відомий історик, публіцист, професор кафедри нової і новітньої історії України Українського католицького університету Ярослав Грицак, керівник аналітично-адвокаційного центру «Львівський регуляторний хаб» Тарас Хавунка, експерт з питань антикорупційної політики, голова експертної організації StateWatch Гліб Канєвський та інші розповіли слухачам про власний досвід впровадження сучасних управлінських рішень.

Нагадаємо, минулого року в рамках співпраці Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» та Українського католицького університету навчання за курсом "Good Governance" пройшли представники Новороздільської, Славської та Оброшинської громад.

Критерієм відбору слухачів курсу є ідея, яку учасник планує розвинути під час курсу, а згодом втілити в громаді.