Привітання голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина з Днем Конституції України
![Привітання голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина з Днем Конституції України](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/cbb2a149fbffdf3d545f56edb9ec7228.png)
28.06.2020
Шановні мешканці Львівщини!
Вітаю Вас із державним святом – Днем Конституції України!
Конституція України – Основний Закон – фундамент для європейських прагнень нашої країни. Тому ми, українці, у час великих викликів, маємо неухильно дотримуватися засад Конституції і захищати кожну її букву!
У 1996 році, виборовши свою Конституцію, народ України здійснив мрію багатьох поколінь про незалежність, суверенність і демократичність. І завдання нас, сучасників, – бути гідними громадянами-патріотами України.
Маючи історичну гідність, у час війни ми стали на захист рідної держави, майбутнього дітей, пам’яті прадідів і територіальної цілісності. І ми переможемо!
Упевнений, всі українці чекають той день, коли синьо-жовтий Прапор замайорить над всією територією сучасної України!
Із Днем Конституції!
Слава Україні і її Героям!
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)