Привітання голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина з Покровою Пресвятої Богородиці, Днем захисника України, Днем українського козацтва, Днем створення УПА
![Привітання голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина з Покровою Пресвятої Богородиці, Днем захисника України, Днем українського козацтва, Днем створення УПА](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/95f880620598b7753b33cfaa89030d09.png)
14.10.2020
14 жовтня – відзначаємо одразу чотири свята: Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва та День створення Української повстанської армії. Усі ці чотири свята тісно пов’язані між собою.
День захисника України – наймолодше із цих свят. Його започаткував у 2014 році п’ятий Президент Петро Порошенко. Це головне свято українських воїнів-захисників.
Отож, вітаю наших звитяжних Воїнів, наших Захисників, наших Героїв. Схилімо голови в пам‘ять про тисячі полеглих за рідну землю в різні історичні епохи, за право жити у вільній демократичній європейській Україні.
Слава вільним козакам та воїнам УПА!
Слава нашим Захисникам у лавах Збройних сил України та у всіх силових підрозділах, що тримають небо над нами!
Слава Україні!
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)