Профільна комісія огляне об’єкти історико-культурної спадщини, які планують реставрувати в 2021 році
![Профільна комісія огляне об’єкти історико-культурної спадщини, які планують реставрувати в 2021 році](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/8998340a7acdde346dd663a6d21ddba0.png)
05.01.2021
Комісія з питань історико-культурної спадщини та туризму здійснить виїзди на об’єкти історико-культурної спадщини, які планують реставрувати 2021 року за кошти обласного бюджету. Таке рішення ухвалили члени комісії у понеділок, 4 січня, під час засідання за участі заступника голови Львівської обласної ради Юрія Холода.
«Насамперед ми відвідаємо ті об‘єкти, які департамент архітектури та розвитку містобудування ОДА планує розпочати реставрувати цього року. А також ті, які під час громадського обговорення, котре ми оголосили на сторінці комісії у фейсбуці, запропонували пам’яткоохоронці і небайдужа громадськість. Йдеться, наприклад, про дерев’яні церкви в Кугаєві та Волі Гамулецькій», - зауважив голова комісії Іван Щурко.
Робочі візити заплановано на 10-11 січня.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)