Профільна комісія підтримала ідею напрацювання Комплексної програми регіонального розвитку
![Профільна комісія підтримала ідею напрацювання Комплексної програми регіонального розвитку](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/0f5c2aa559a7f40cb4a6f0973d9bcb08.png)
06.01.2021
Комісія з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу у вівторок, 5 січня, проаналізувала проект Комплексної обласної програми підтримки ініціатив територіальних громад Львівщини.
Під час обговорення було підтримано бачення голови Львівської обласної ради Ірини Гримак щодо переформатування цього проекту програми в Комплексну програму регіонального розвитку.
Якісно новий програмний документ буде охоплювати три основних напрямки: конкурс мікропроєктів, міжмуніципальне співробітництво і підготовку масштабних проєктів, які можна було б реалізувати в межах як цілої області, так і в форматі міжрегіональної співпраці.
Відтак депутати доручили департаменту економічної політики ОДА врахувати озвучені пропозиції від комісії і повторно представити проект програми.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)